05.05 1 рік тому

Зустріч з ветеранами: Подяка та ювілейні вітання у Інгулецькому районі

З нагоди Дня памʼяті та примирення та ювілеїв мешканців Інгулецького району, яким виповнилося більше 90 років пройшла зустріч з Інгулецькою районною організацією ветеранів.

На зустрічі були присутні: голова Громадської організації «За рідне місто» Ольга Бабенко, голова Громадської організації «Асоціація сімей загиблих в АТО міста Кривого Рогу» Тетяна Сімонік, голова Саксаганської районної організації «За рідне місто» Ігор Криворотній, голова Інгулецької районної організації ветеранів Ніна Золотих та депутат обласної ради від партії ВО «Батьківщина» Марія Бабенко. Мені було дуже приємно почути від ветеранів скільки справ вони роблять для захисту нашого міста та України в цілому. З перших годин повномасштабного вторгнення вони постійно плетуть маскувальні сітки, допомагають готувати їжу для поранених та багато іншого. Громадським обʼєднанням «За рідне місто» були вручені продуктові набори для всіх іменинників цього місяця. Для мене велика честь особисто привітати ювілярів.

Крім цього, сьогодні святкує свій 95 рік народження Стець Ольга Сергіївна. Ольга Сергіївна народилася у селі Кисличувата Томаковского району Дніпропетровської області. В сім’ї росло 7 дітей, тож з ранніх років була залучена до праці по дому , городу. До школи пішла в 1936 році, а вже у 13 років пережила усі тяготи та біди війни. З болем згадує голодні дні, щоденний страх в окупації. Після закінчення війни Ольга Сергіївна переїхала до міста Кривого Рогу , спочатку працювала стрілочником на залізниці, а потім працювала на ПівдГЗК в аглоцеху. Ветеран праці ПівдГЗК. Своїх дітей не має. Тож роботу по дому, вбирання, приготування їжі все робить сама.

Гаврилов Анатолій Андрійович народився 05.05.1933 року в Таджикістані. Служив у Радянській Армії. Після армії повернувся на батьківщину, одержав середню технічну освіту, одружився та переїхав разом із дружиною до м. Кривого Рогу. Працював на Новокриворізькому гірничо збагачувальному комбінаті, майстром, інженером-проектувальником, має 61 рік трудового стажу. Має трьох синів, 5 онуків. На зараз проживає один. Знатний городник та садівник. Має дачу, де вирощує високі врожаї.

У ці важкі часи для України, кожний у кого є можливість мусить підтримувати людей, котрим важче за інших. Велика подяка Інгулецькій районній організації ветеранів за їх активну життєву позицію та силу духу! А ювілярам бажаємо активного довголіття!

Похожие статьи по теме

 • 3 дні тому
  Ольга Бабенко надала набори вітамінів батькам дітей, що виховують особливих дітей
 • 5 днів тому
  Працівникам Криворізького ботсаду та захисникам України надано вітаміни від Ольги Бабенко
 • 1 тиждень тому
  Ольга Бабенко привітала та нагородила учасників турніру з футболу
 • 1 тиждень тому
  Працівники терцентру Покровського району отримали набори вітамінів від Ольги Бабенко
 • 1 тиждень тому
  Ольга Бабенко передала медичний вантаж одній з Криворізьких лікарень
 • 1 тиждень тому
  Мешканцям Кривого Рогу, що мають вади зі здоров'ям, надано набори вітамінів
 • 1 тиждень тому
  Криворіжцям Довгинцівського району, що опинилися в складних життєвих умовах, надано вітаміни від Ольги Бабенко
 • 1 тиждень тому
  Відвідувачі територіального центру соціального обслуговування Центрально-Міського району Кривого Рогу отримали вітаміни від Ольги Бабенк