Підприємці — рушійна сила розвитку рідного міста. 🇺🇦💙💛
Напередодні Дня мікро-, малих і середніх підприємств відбулася зустріч голови ГО «За рідне місто» Ольги Бабенко та депутата Дніпропетровської обласної ради Марії Бабенко з представниками бізнес-спільноти Кривого Рогу.
Захід пройшов у форматі відкритого діалогу, підтримки підприємницьких ініціатив та підвищення обізнаності громадськості щодо важливої ролі мікро-, малого та середнього бізнесу в розвитку нашого міста.
Під час зустрічі було відзначено вагомий внесок підприємців у соціально-економічний розвиток міста, підтримку громадських ініціатив, впровадження інновацій та створення гідних умов праці. На знак вдячності та поваги всі учасники отримали пам’ятні відзнаки.
Щиро дякуємо підприємцям за активну громадянську позицію, любов до рідного міста та щоденну працю заради його майбутнього.
Бажаємо міцного здоров’я, родинного затишку, невичерпної енергії, успішної реалізації всіх задумів та процвітання на благо Кривого Рогу й України!💛💙🇺🇦