👨👧👦🇺🇦 21 червня — День батька в Україні.
Сьогодні актив Інгулецького району ГО «За рідне місто» — Юлія Олійник та Олексій Алєксєєв — від імені голови організації Ольги Бабенко, за сприяння Миколи Кальницького та Сергія Комтомахи, відвідали родину Гравченків.
Бути батьком — це велика відповідальність, щоденна турбота, підтримка та безумовна любов. Саме батьки є прикладом мужності, честі, працьовитості та відданості своїй родині й Україні.
В особі Гравченка Дмитра Станіславовича висловлюємо щиру вдячність усім батькам, а особливо тим, хто сьогодні боронить нашу Державу. Попри відстань, військову службу та випробування війною, ви залишаєтеся опорою для своїх дітей, виховуючи їх власним прикладом сили духу, відповідальності та любові до Батьківщини.
Схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів-батьків, які заради майбутнього своїх дітей і всієї України віддали найдорожче — власне життя. Вічна пам’ять і слава Героям!
Бажаємо всім батькам міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту та миру в Україні.💛💙🇺🇦